Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newark

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newark zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newark miniguide

Autopůjčovna Newark
Půjčovna Aut Newark

Newark, která je 8 kilometrů západně od Manhattan, je – s jeho obyvateli 278.980 (2008) – největší město ve státě New Jersey, a také správní centrum v hrabství Essex. V mnoha ohledech slouží jako předměstí Newark v New Yorku -, ale město má také svůj absolutní charakter.

Mezi nejnavštěvovanější atrakcí v Newark je nový, velký kulturní a sportovní komplex Prudential Center (se otevřel v roce 2007). To hostí velké koncerty pravidelně (především v pop / rock) a různé sportovní akce. Také, moderní New Jersey múzických umění Center je populární dějiště koncertu (zejména pro klasickou hudbu a jazz) – a zde založit New Jersey Symphony Orchestra je. Kromě toho, jeden může zážitek, stejně jako vystoupení tanečního divadla zde.

Dalších oblíbených stránkách, jsou například, Newark muzeum (New Jersey je největší muzeum) a baseballového stadionu medvědi a orli nábřežní stadión (s kapacitou pro 6200 diváků).

Newark Liberty mezinárodní letiště, který se nachází na okraji města, je národ je páté nejzaměstnanější letiště.