Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Newark Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Newark Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Newark Letiště miniguide

Autopůjčovna Newark Letiště
Půjčovna Aut Newark Letiště

Newark Liberty mezinárodní letiště (EWR) se nachází 3 km jižně od Newark a 26 km jihozápadně od New Yorku. To běží jak autobusy a vlaky mezi letištěm a Newark a dalších městech v okolí. Autopůjčovna společnosti jsou přítomny na letišti jsou Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. 32.825.570 cestujících navštívil Newark Airport v roce 2009. Na 5 nejpopulárnějších mezinárodních destinací jsou (2009) v LondýněPařížiTorontuTel Avivu aAmsterdamu. To je hlavní rozbočovač pro Continental Airlines a FedEx Express. Newark letiště bylo první hlavní letiště v New Yorku, a se otevřel v roce 1928. Letiště má tři terminály.  Je to dobrý výběr obchodů, kaváren, barů a restaurací ve všech terminálech. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, bankovnictví, zdravotnictví, masáže, dítě / rodinný pokoj, kaple a business centrum. Newark Liberty mezinárodní letiště Marriott se nachází na letišti.