Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albuquerque

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albuquerque zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albuquerque miniguide

Autopůjčovna Albuquerque
Půjčovna Aut Albuquerque

Albuquerque se nachází v jihozápadní části Spojených států a je největší město ve státě Nové Mexiko.Město se nachází na břehu řeky Rio Grande, a má 522.000 obyvatel (2008). Albuquerque je jedno z nejstarších měst v USA, a byl založen v roce 1706 Španěly.

Město má jedinečnou multikulturní dědictví a historie, a ve středu je několik muzeí, které vyprávějí o tom. Albuquerque má také skvělé nákupy, noční život, umělecké galerie, parky a zahrady.

Jeden z nejpopulárnějších turistických atrakcí patří Albuquerque biologické Park -, které obsahuje botanická zahrada, zoo, akvária a jezera s vynikajícím rybolov a půjčovna šlapadel.

Muzeum přírodní historie a věda je také populární atrakce pro turisty, s výchovnými exponáty, včetně -Dinosaur koster. K dispozici je také planetárium a kino IMAX.

Lanová dráha Sandia Peak, který se nachází na okraji města, je svět je nejdelší – a zavede návštěvníky do pohoří Sandia hory. Nejvyšší bod v pohoří je 3255 m.

Albuquerque má několik festivalů. Nejslavnější je horkovzdušný balón festival, který se koná v říjnu, a je největší svého druhu. Více než 700 balónků dopis najednou, a festival má silnou podporu ze strany místních obyvatel a turistů.

Města je letiště, Albuquerque mezinárodní Sunport, který se nachází 7 mil jižně od centra města.