Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Palm Beach Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Palm Beach Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Palm Beach Letiště miniguide

Autopůjčovna Palm Beach Letiště
Půjčovna Aut Palm Beach Letiště

Palm Beach International Airport (PBI) je 5,5 mil západně od Palm Beach. Existují autobusy mezi letištěm a Palm Beach, jakož i autobusy, které běží na Palm Beach vlakové nádraží, kde se mimo jiné může jít do Miami. Autopůjčovna společnosti představovaly na letišti je EZ Rent A Car, L a M Půjčovna aut, Avis, Alamo, Budget, Dollar, Enterprise, Thrifty a národní.

V roce 2009 navštívil 5.994.606 cestujících letiště Palm Beach. Kromě uilke destinací v Kanadě, slouží letiště těchto mezinárodních destinací: LondýnDublin,GlasgowAmsterdamu a Frankfurtu. Většina obchodů, restaurací, kaváren a barů je do 2 patře terminálu. Ostatní vybavení patří ATM, pojišťovací kanceláře, obchodní a konferenční centrum. Hilton Palm Beach letišti, v hotelu Crowne Plaza West Palm Beach a Holiday Inn Airport Hotel & Conference Centre jsou blízko k letišti.