Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Grand Forks

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Grand Forks zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Grand Forks miniguide

Autopůjčovna Grand Forks
Půjčovna Aut Grand Forks

Grand Forks je město v severním americkém státě Severní Dakota, a je soutok řeky a Red Lake Red River setkat. .Samotné město má 55.700 obyvatel, a to je odhadoval, předměstí, populace se zvyšuje na přibližně 100.000 (2009).

Grand Forks ‚kulturní zařízení jsou v první řadě, Severní Dakota muzeum umění, muzeum umění s exponáty regionální, národní a mezinárodní umění. Můžete se také podívat moderního indického umění. Také, Chester Fritz sál je kulturní místo setkávání, který hostí koncerty, divadelní hry, Broadway ukazuje, přednášky atd.

V okolí Downtown Grand Forks je nejstarší část – s mnoha historickými budovami. To hostí populární venkovní trhy v létě.

Město také má velký obchodů, restaurací a možností nočního života, stejně jako několik parků a zelených ploch. V Grand Forks Park District se nachází golfové hřiště, venkovní / vnitřní kluziště, tenisové kurty a bazén.

Grand Forks Mezinárodní letiště se nachází 8 km severozápadně od centra města.