Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Flagstaff

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Flagstaff zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Flagstaff miniguide

Autopůjčovna Flagstaff
Půjčovna Aut Flagstaff

Flagstaff se nachází v jihozápadní Spojené státy, je město ve státě Arizona, s 60.200 obyvateli (2008).Město je také ředitelství pro kraj Coconino County. Flagstaff se nachází 2121 m nad mořem, a nejvyšší vrchol v oblasti je Humphreys Peak – nachází 17.7 km severně od města – a opatření 3.852 m.

Turisté často používají Flagstaff jako základ při návštěvě Grand Canyon, jednoho z největších amerických turistických atrakcí. Grand Canyon je 140 kilometrů severně od Flagstaff – cca. 2 hodiny v běhu, a Grand Canyon národní park je zařazen také v seznamu světového dědictví UNESCO.

Flagstaff je také známý celosvětový pro jeho Lowell Observatory – kde astronomové objevili planetu Pluto v roce 1930. Hvězdárna je otevřena pro veřejnost.

Mezi další zajímavosti ve městě je „muzeum Severní Arizona“ – oblíbené přírodní historické muzeum, stejně jako „Arboretum, že Flagstaff“ – botanická zahrada s krásnou sbírku stromů a keřů.

Flagstaff je největší město podél Interstate 40 (který běží podél Kalifornii a Novém Mexiku), a je také součástí slavné a historické úsek „Route 66“.

Město má malé letiště – Flagstaff Pulliam Airport – což je 6 mil jižně od centra města.

Největší letiště v Phoenix Arizona Sky Harbor mezinárodní letiště, nacházející se 238 km jižně od Flagstaff, u města Phoenix.