Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fort Myers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fort Myers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fort Myers miniguide

Autopůjčovna Fort Myers
Půjčovna Aut Fort Myers

Fort Myers se nachází jihozápadně od státu Florida, u řeky Chaloosahatchee která se vlévá do Mexického zálivu. Město má 68.700 obyvatel (2008), a byl založen v roce 1850 jako vojenské pevnosti – a je nejstarší město v kraji Lee County.

Fort Myers je znám jako „Město palem“ („Palm City“) – protože 1800 palmy našel podél McGregor Boulevard. Město má mnoho historických a kulturních památek a dobré nákupy v obou obchodech a nákupních centrech.

Mnoho turistů přijíždí do města na koupání v příjemném a pár kilometrů od písečné pláže, Fort Myers Beach. Tam jsou také skvělý golf v této oblasti a město má pulsující noční život s hospody, kasina a noční kluby.

Calusa Nature Center a planetária je hlavní turistickou atrakcí v Fort Myers – pokud takové můžete dozvědět o vesmíru a vidět šílené laser show.

„Edison a Ford zimní Estate“ je jeden z nejpopulárnějších památek. Fort Myers byl více než 50 let v zimním pobytu Thomas Edison, a jeho přítel, Henry Ford žil zde až příliš často. Dům Edison je nyní muzeum výstavu jeho mnoha vynálezů, laboratoř a botanickou zahradu. Město má také roční lysfestival v únoru, na počest Thomase Edisona.

Města letiště – Southwest Florida mezinárodní letiště – se nachází 21 km jihozápadně od centra města.