Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Francisco Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Francisco Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Francisco Letiště miniguide

Autopůjčovna San Francisco Letiště
Půjčovna Aut San Francisco Letiště

San Francisco International Airport (SFO) je 21 km jižně od San Franciska v USA. Existují i autobusové a železniční dopravy mezi letištěm a San Francisco. Je jich tam tolik jako 17 různých autopůjčovna, která se nachází v blízkosti zavazadla pásy v Terminálu 1 a 2 Mezi zástupci společnosti Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Fox Renat Auto, Hertz, National a Thrifty. 37.405.467 navštívil San Francisco Airport v roce 2008, dělat to jeden z 25 největších letišť na světě. Je ředitelství pro United Airlines a Virgin America. Letiště má čtyři terminály, z nichž jeden je pro mezinárodní destinace. Ze San Franciska, cesta do města v Evropě, Asii, Latinské Americe a Kanadě. Výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů jsou na všech terminálech. Další vybavení patří bezdrátový internet, bankomat, lékařské ordinace, vlasy, sprchy, obchodní a konferenční centrum a akvárium. Tam je několik hotelů v blízkosti letiště, včetně Holiday Inn San Francisco International Airport North.