Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Santa Barbara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Santa Barbara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Santa Barbara miniguide

Autopůjčovna Santa Barbara
Půjčovna Aut Santa Barbara

Santa Barbara je populární turistické město s cca. 100.000 obyvatel, ve státě Kalifornie ve Spojených státech. To se nachází na pobřeží v oblasti s středomořské klima – „The American Riviera.“ Známá pod názvem byla

Santa Barbara má několik zajímavých muzeí představit – včetně Santa Barbara Museum of Natural History a Muzeum umění v Santa Barbara muzeum umění. Z dalších památek na krásné botanické zahrady a zoo Santa Barbara zoo je zmíněn.

Jinak je to v první řadě, klima a mnoho rekreačních nabídek v městě a jeho okolí, které láká turisty, zejména ty velké pláže, kde je východ Beach je nejpopulárnější. Také aktivity jako je surfování, paragliding, golf a jízda na kajaku, jsou zde dobré možnosti zde.

Významných událostí, je Santa Barbara Mezinárodní filmový festival je nejlépe známý. To je drženo každoročně v lednu a únoru.

Letiště Santa Barbara letiště se nachází 11 km západně od centra Santa Barbara.