Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Phoenix Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Phoenix Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Phoenix Letiště miniguide

Autopůjčovna Phoenix Letiště
Půjčovna Aut Phoenix Letiště

Phoenix Sky Harbor mezinárodní letiště (PHX) se nachází 5 km od Phoenix a je největším letištěm v Arizoně.To je dobré autobusové spojení mezi Phoenixem a letiště, a v roce 2013, bude nový Airport Express být vyplněny. Autopůjčovna společnosti k dispozici na letišti jsou Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

39.891.193 cestujících používá Phoenix letiště v roce 2008, dělat to jeden z 20 největších letišť na světě z hlediska počtu cestujících.Je ředitelství pro Velkých jezer Airlines a US Airways. British Airways je jediná společnost, která létá do destinací mimo Spojené státy, že je, na Londýn. Na letiště má 3 svorky, které jsou mezi shuttle bus.

Tam je několik restaurací, barů, kaváren a obchodů na letišti duty free shopu, lze nalézt na Terminálu 4 Ostatní vybavení patří ATM, bezdrátové připojení k internetu, speciální služby pro domácí zvířata, kaple, kadeřnictví a Phoenix letiště muzea, které má více než 500 uměleckých předmětů. Hilton Phoenix letiště, které se nachází v blízkosti letiště má obchodní centrum.