Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Phoenix

Pokud chcete během své příští dovolené navštívit Phoenix a hledáte snadný způsob, jak se dostat na všechna zajímavá místa, nemusíte se bát. Ve městě totiž najdete řadu cenově dostupných autopůjčoven. Můžete také využít autopůjčovny dostupné online, kde si můžete auto rezervovat v předstihu.

Průvodce po Phoenixu

Autopůjčovna Phoenix
Půjčovna Aut Phoenix

Phoenix je hlavní město amerického státu Arizona. Zároveň se jedná o nejlidnatější město ve státě (v roce 2018 dosáhla populace 1 660 272 obyvatel), páté nejlidnatější město v USA a jediné hlavní město amerického státu s více než milionem obyvatel. Město bylo založeno v roce 1867, kdy bylo součástí zemědělské komunity. Do roku 1881 se Phoenix rozrostl do takové velikosti, že byl označován jako město a v 1889 se stal hlavním městem území Arizony.

Jelikož se Phoenix rozprostírá na severovýchodním okraji Sonorské pouště, zažívá také horké pouštní klima zmírněné dvěma řekami a četnými kanály v regionu. Město, které má mírné zimy a horká léta, se nachází v jedné z nejslunnějších oblastí světa. Ročně město zaznamenává v průměru více než 3 500 hodin jasného slunečního svitu. Průměrná nejvyšší teplota v létě v tomto městě dosahuje 38 °C, ale může se vyšplhat až na průměrných 43 °C. V roce 1960 byla zaznamenána nejvyšší teplota 50 °C.

Phoenix nenabízí jen řadu divadelních center, muzeí a galerií vytvarných umění, ale také se nachází blízko mnoha národních památkových a parkových oblastí. Díky slunnému klimatu je město oblíbenou turistickou destinací, kde je k dispozici celá řada atrakcí a je také populární pro dostupnost řady outdoorových aktivit, zejména golfu. Ve městě najdete řadu umělých architektonických staveb, počínaje tradičními až po moderní budovy vedle kaktusů a palem.

Vzhledem ke klimatu a přírodnímu prostředí města zde najdete řadu zajímavých atrakcí. Patří sem místa jako Zoo Phoenix, South Mountain Park a Botanická zahrada Phoenix. V blízkosti můžete navštívit místa s velkou přírodní krásou a historickým zájmem, jako je národní památka Agua Fria, poušť Painted Desert, hrad Montezuma a mnoho dalších. Díky tomu jistě najdete širokou škálu aktivit a velké množství míst, které můžete ve městě a jeho okolí navštívit.

Objevujte se svým pronajatým vozem

Ve Phoenixu je spousta zábavných aktivit a míst k návštěvě. Jedním z nich je hora Camelback vysoká 825 metrů, která se vyznačuje tvarem hlavy a hrbolu klečícího velblouda. Je to ideální cíl pro různé outdoorové aktivity, jako je turistika. Cesta mezinárodním letištěm Phoenix a horou je dlouhá 18,8 km a zabere vám přibližně 19 minut jízdy půjčeným autem.

Dalším neuvěřitelným místem, které můžete snadno navštívit, pokud si půjčíte auto, je Phoenix Art Museum. Jeho historie sahá až do roku 1912, kdy se Arizona stala 48. státem, ovšem muzeum bylo slavnostně otevřeno až v roce 1959. Nabízí rozsáhlou sbírku moderního umění od několika velkých umělců, jako jsou Picasso, Georgia O’Keeffe, Henry Moore a další. Muzeum je vzdáleno přibližně 7,8 km od mezinárodního letiště Phoenix, takže se tam půjčeným autem dostanete do 10 minut.

Phoenix zprostředkovává návštěvníkům úžasný noční život, který si během svého pobytu můžete užít, pokud navštívíte některé z barů a restaurací. Jedním z častých barů nabízejících se k návštěvě je Valley Bar na North Central Avenue. Odhaduje se, že bar je od letiště vzdálen 6,27 km a přibližně 11 minut jízdy autem.

Letiště

Ve Phoenixu funguje několik letišť, nicméně nejrušnějším ve městě je Phoenix Sky Harbour International Airport. Toto letiště nabízí spojení s řadou domácích i mezinárodních destinací, jako jsou Londýn, Řím, Valencie či Benátky.

Další letiště, která najdete ve Phoenixu, se jmenují Phoenix Deer Valley Airport, Phoenix Goodyear Airport a Sundance Discount Airport. Navíc na letištích najdete celou řadu půjčoven automobilů. Některé z populárních společností jsou Dollar, Enterprise, Fox, Hertz, Budget nebo Avis.

Než si vyberete autopůjčovnu, doporučujeme přečtení smluvních podmínek pronájmu, abyste důkladně porozuměli všem pravidlům. Tímto se pak při jízdě ve městě nesetkáte s žádným problémem ani vám nebudou účtovány další poplatky za porušení smluvních podmínek.

Doprava

Phoenix nabízí kvalitní silniční síť, přičemž všechny silnice jsou v dobrém stavu. Stejně jako většina měst používá Phoenix různé rychlostní limity pro různé druhy silnic. Na dálnicích je rychlostní limit nastaven na 88 km/h, v obydlených oblastech a místních ulicích 40 km/h a v menších ulicích 24 km/h. Pokud budete dodržovat rychlostní limit, nebudete mít ve městě žádný problém.

Abyste si mohli užít jízdu ve městě, musíte se vyhnout dopravní špičce, která nastává mezi sedmou až devátou hodinou ráno a pátou až šestou hodinou večer. Kromě toho ve městě najdete několik možností parkování, jako jsou parkoviště, garáže, parkování na silnici nebo parkování s obsluhou.