Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Boston Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Boston Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Boston Letiště miniguide

Autopůjčovna Boston Letiště
Půjčovna Aut Boston Letiště

(Boston), Logan International Airport (BOS) se nachází 6 km severovýchodně od Bostonu. Existuje dobrá dopravní zařízení, mezi Bostonem a na letiště, tam je autobusem, vlakem a metrem.  O vodě Doprava autobusová doprava 66 je autobus, který jede do přístavu na letišti, kde je možné dále cestovat lodí. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enter ceny, Hertz, National a Thrifty,

Boston letiště je jedním z 20 nejzaměstnanější letiště v USA, s 26.102.651 cestujících v roce 2008 a číslo 12, když přijde na letiště s nejvyšším počtem cestujících v mezinárodní Spojených státech. Skládá se ze 4 terminály, a tam je kyvadlový autobus mezi nimi.Všech mezinárodních destinací jezdí z terminálu E. Kromě porce americké letecké společnosti i firmy jako British Airways, Lufthansa, Air France a další. Řada obchodů, kaváren, restaurací a barů jsou velmi dobré. Ostatní zařízení v Bostonu letiště je dětské hřiště, muzeum, lázně a salon krásy, lékařské centrum, banky a bezdrátové připojení k internetu. Hotely Harborside Hyatt Hotel & Konferenční centrum, Embassy Suites Hotel Boston Logan Airport a Hilton Boston Logan Airport Hotel, který se nachází na letišti oblasti a všichni mají konferenční místnosti.