Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jacksonville Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jacksonville Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jacksonville Letiště miniguide

Autopůjčovna Jacksonville Letiště
Půjčovna Aut Jacksonville Letiště

Mezinárodní letiště Jacksonville (JAX) se nachází 24 km severně od Jacksonville. Existují autobusy z letiště do Jacksonville a dalších městech na Floridě. Autopůjčovna společnosti Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a Thrifty se nachází v oblasti, kde zavazadla pásy.  V roce 2009, 5.605.934 cestující navštívil Jacksonville letiště. Na letiště je podáváno devět různých leteckých společností a mohou cestovat přímo do 24 různých destinací ve Spojených státech. Je to tak civilní a vojenské letiště. Jacksonville letiště má dobrý výběr obchodů a jíst-pít místech. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, lázně, bankomaty, kaple a business centrum. Clarion Airport Hotel & Conference Center, který se nachází na letišti má velké konferenční centrum.

Kansas City se nachází ve státě Kansas, a má 150.000 obyvatel (2008). Město patří do kraje Wyandotte County a nachází se na Středozápadě – kde Kansas a Missouri řeky se setkají.