Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jacksonville

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jacksonville zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jacksonville miniguide

Autopůjčovna Jacksonville
Půjčovna Aut Jacksonville

Jacksonville je největší město ve státě Florida, a je hlavní sídlo kraje Duval County. Město samo o sobě má asi 850.000 obyvatel, a to je odhadoval, metropolitní oblasti, populace se zvyšuje na 1,3 milionu.

Jacksonville se nachází na St Johns řeka, která se vlévá do Atlantiku. Město má velké cestovní ruch, s 13 milióny návštěvníků každoročně. Jacksonville je kulturním centrem pro region s galerií, muzeí, divadel, ZOO a botanická zahrada. Kromě toho, že je dobré nákupní a pestrý noční život.

Některé z nejpopulárnějších atrakcí v Jacksonville patří Muzeum současného umění (Moca) – město je muzeum současného umění a Muzeum vědy a historie – přírodovědné muzeum s interaktivními exponáty a planetária.

Slavný orientační bod ve městě je „Přátelství fontána“, která se nachází v St Johns River Park. Velká fontána byla postavena v roce 1965 a na trh se pak jako „svět je nejvyšší a největší.

28 km východně od Jacksonville je Jacksonville Beach (na pobřeží Atlantského oceánu). Tam jsou kilometrů písečných pláží, krásných pláží, vodní park a zábavní park.

Jacksonville Mezinárodní letiště se nachází 27 kilometrů severně od centra města.