Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Killeen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Killeen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Killeen miniguide

Autopůjčovna Killeen
Půjčovna Aut Killeen

Killeen se nachází v americkém státě Texas, a je součástí kraje Bell County. Město má asi 112.000 obyvatel (2008), a je geograficky nachází 96 km severně od Austinu, hlavního města státu.

Killeen byla založena v roce 1882, je dnes nejlépe známý pro Fort Hood vojenskou základnou – což je jedna z největších v USA – s asi 40.000 vojáků.Jako kuriozitu lze uvést, že Elvis Presley byl jednou umístěný u Fort Hood, a žil v Killeen na kratší dobu.

Většina z města je kulturní akce se konají na „Killeen Civic a konferenční centrum – který drží více než 2000 návštěvníků.

Rodina atrakcí v aquaparku Killeen Nachází se v klubu parku Lví. Funkce zahrnují vodní skluzavky, lezeckou stěnu a bazén.

V opačném případě se město golfové hřiště, tenisové kurty, nákupní centrum a několik parků a zelených ploch.

Město má malé letiště – Killeen Fort Hood regionální letiště – která se nachází 14 km jihozápadně od centra města. Odtud je přímé lety do Dallas, Houston a Atlanta.