Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tallahassee

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tallahassee zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tallahassee miniguide

Autopůjčovna Tallahassee
Půjčovna Aut Tallahassee

Tallahassee je hlavním městem státu Florida. To se nachází v severozápadním rohu státu, mezi Pensacola (na západním pobřeží) a Jacksonville (na východním pobřeží). Jméno je Ind a lze přeložit jako „staré město“, i když to nebylo založeno až 1824. Se svými 171.922 obyvateli (2008) Tallahassee není velké město americkými standardy, ačkoli metropolitní oblast žije téměř 360.000 lidí.

Mezi atrakce v Tallahassee je „Stará Capitol“ – staré Senátu budova, která v roce 1978 byl nahrazen s „The New Capitol,“ a je nyní muzeum.

Jinak, přírodní park Wakulla Springs oblíbenou destinací. Zde byly jedny z prvních filmů Tarzana (s Johnny Weissmuller v titulní roli) zaznamenány. Také Pebble Hill plantáže, které patří do turistických atrakcí města. To bylo původně typický jižní plantáž bavlny – které nyní slouží jako muzeum.

Tam jsou dvě regionální letiště v Talla Hasse, kdo má připojení k ostatním městům v jižních Spojených státech : Talla Hasse Regionální letiště Tallahassee a komerční letiště.