Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Antonio

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Antonio zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Antonio miniguide

Autopůjčovna San Antonio
Půjčovna Aut San Antonio

San Antonio se nachází v jižní části Spojených států, a je – s jeho 1,3 milionu obyvatel – druhé největší město ve státě Texas.To je často považováno za kulturní centrum Texas ‚.

Největší atrakcí v San Antoniu, The Riverwalk – zvláštní čas silniční systém podél San Antonio River, tam být také množství populárních barů, restaurací a obchodů. Podél řeky Procházka také najdete mnoho z města je další atrakcí – včetně The Arneson říční divadlo, San Antonio muzeum umění a 123-metrů vysoká věž Život budovy. Město také má mnoho jiných muzeí a kulturních institucí.

V opačném případě dvou hlavních zábavních parků uvedených. Sea World v San Antonio (která je součástí amerického řetězce Sea World), jeden může např. zkušenosti kosatky, delfíny a ukazuje lachtan – zatímco Six Flags Fiesta (divize největšího světového řetězce zábavní park), můžete vyzkoušet pohyb na svět je nejvyšší horská dráha.

Letiště San Antonio mezinárodní letiště je asi. 12 km severně od centra města.