Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chicago

Chystáte se v blízké době do Chicaga? Skvělou možností by pro vás bylo pronajmout si auto. Už na letišti je několik autopůjčoven, ze kterých si můžete vybrat. Když si půjčíte auto, nemusíte se stresovat využíváním městské hromadné dopravy. Také máte volnost svým tempem navštívit jakékoliv místo, které si vyberete.

Průvodce po Chicagu

Autopůjčovna Chicago
Půjčovna Aut Chicago

Chicago je město ve státu Illinois ve Spojených státech amerických a je považováno za jedno z nejlidnatějších měst tohoto státu. Ve skutečnosti se umístilo na třetí příčce nejlidnatějších měst ve Spojených státech. Město se nachází blízko pobřeží jezera Michigan a bylo založeno v roce 1837. V Chicagu se střídají čtyři roční období, nejchladnější měsíce pak jsou leden a únor.

Chicago má rozmanitou a tím i nejvyváženější ekonomiku v zemi. Podle odhadů byl v září 2017 hrubý metropolitní produkt ve státě Illinois 670,5 miliard USD. Nachází se zde také hlavní finanční a komoditní burzy jako je Chicago Board Options Exchange, Chicago Stock Exchange a Chicago Mercantile Exchange (CME). CME spolu s Chicago Board of Trade (CBOT) vlastní skupina CME Chicago.

V Chicagu je spousta míst, která můžete jako turista navštívit. Najdete zde kombinaci historických památek a moderních budov, kterými se můžete pokochat. Za vidění stojí městský park Millenium, který představuje nebývalou kombinaci architektury, sochařství a krajinářské architektury. V parku se nachází fontána Crown, kterou navrhl španělský umělec Jaume Plensa. Objekt má dvě asi 1,5 metru vysoké věže postavené naproti sobě na obou koncích mělkého reflexního bazénku.

Návštěvníci se mohou vydat i do muzea Field, které skrývá jedinečné artefakty z různých období a destinací. Výstava „Uvnitř starověkého Egypta“, která patří u návštěvníků k nejoblíbenějším, ukazuje několik aspektů staroegyptské kultury, z nichž se návštěvníci mohou dozvědět více o udržitelnosti prostřednictvím praktických činností. Tato výstava je skvělá pro studenty a milovníky historie, kteří se mohou jejím prostřednictvím vrátit do minulosti.

Prozkoumete s pronajatým autem

Jakmile si vypůjčíte auto, můžete se svým vlastním tempem vydat na průzkum města. Vybrali jsme pár míst, která můžete navštívit, v případě, že ještě nemáte pevný program. Zajeďe si třeba do Westchesteru, který je vzdálený 35,4 km západně od Chicaga. Westchester má rozmanitou kulturu, která zahrnuje hudbu, zábavu a vzdělávání. Je rovněž sídlem mnoha mezinárodních společností, a tak to tu žije. Můžete se taky vydat do Oak Lawnu, kde bydlí známý raper Kanye West.

Tato čtvrť je tu už od svého založení na počátku 20. století. Oak Lawn má dobře vybudovanou síť parků různých velikostí. V současnosti zabírají parky plochu velkou něco přes 1,2 čtverečních km. Na západ od Chicaga se pak můžete vydat do 53 km vzdálené oblasti Naperville, která byla založena v 19. století.

Naperville má standardní infrastrukturu zahrnující nemocnice, dopravní infrastrukturu a parky. Dalším místem, kam se dostanete autem je North Brook vzdálený 39,42 km severně od Chicaga. V North Brooku žije několik známých basketbalistů a hokejistů. Vyžití pro turisty i místní zde nabízejí parky a golfová hřiště.

Letiště

Turisté v Chicagu mohou využít několik letišť. Hlavním z nich je mezinárodní letiště O’Hare. Jedná se o největší letiště státu Illinois a v roce 2018 tudy prošlo 83 milionů cestujících. To je o 4,4% víc než v roce 2017.

Cestující odsud často létají do oblíbených destinací, jako je Dublin, Dillí, Auckland a Lisabon. Na letišti máte taky možnost si pronajmout auto od autopůjčoven jako Avis, Enterprise Rent-A-Car a Hertz. Další letiště blízko Chicaga je mezinárodní letiště Chicago Midway.

Mezinárodní letiště Chicago Midway má 48 odletových bran ve třech halách, z nichž největší je hala A. Cestující odtud často létají do Cincinnati, Zacatecas a Duranga. Na letišti máte snadný přístup k několika autopůjčovnám. Nejoblíbenější jsou Avis, Hertz, Zipcar a Thrifty.

Doprava

Jako všechny silnice ve státu Illinois, také silnice v Chicagu jsou dobře udržované a propojené pro snadné cestování. Silnice ale bývají přetížené, a tak se připravte na to, že byste mohli strávit v autě delší dobu. Pokud máte trpělivost, bude výlet stát za to.

Rychlostní limit ve městě je 48,2 km/h (30 mph). Na dálnicích platí oficiální rychlostní limit 88 km/h (55mph), ale někde je dovoleno jet až rychlostí 112 km/h (70mph). Parkovišť je vám k dispozici několik, zmíníme třeba Midway EZ Parking a Tower Self Park.