Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chicago Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chicago Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chicago Letiště miniguide

Autopůjčovna Chicago Letiště
Půjčovna Aut Chicago Letiště

Chicago O’Hare International Airport (ORD) je 29 kilometrů severozápadně od Chicaga. V roce 2009 letiště ocenění za nejlepší letiště ve Spojených státech 10 rok po sobě Global Award Traveler.To je jeden den otevřena podzemní spojení mezi letištěm a Chicago kromě nepřetržité autobusy.

Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National, se nachází v terminálu 1,2 a 3 vedle zavazadla pásy.

V roce 2009 64.397.782 cestujících navštívil Chicago letiště. Vysoký počet cestujících, což je jeden ze čtyř největších letišť na světě.  To je velmi důležité ve vztahu k mezinárodní destinace a nabízí lety do více než 60 různých. To je hlavní základnou pro American Airlines a United Airlines. Letiště má čtyři terminály s různými železnici.  Výběr kavárnami, restauracemi, bary a obchody jsou velmi dobré na všech terminálech. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, lékařské centrum, kaple, banky, herna pro děti, business centrum a umělecké výstavy. Hilton Chicago O’Hare letiště se nachází v Terminálu 2