Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cedar Rapids

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cedar Rapids zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cedar Rapids miniguide

Autopůjčovna Cedar Rapids
Půjčovna Aut Cedar Rapids Letiště – Foto: © Iowahwyman

Cedar Rapids se nachází ve východní části Spojených států, konkrétně v kraji Linn County – stav Iowy.Město má asi 130.000 obyvatel (2008), a je důležitým železničním uzlem.

Cedar Rapids byl založen v roce 1849, a zažil velké imigrace Čechů v roce 1852. Město je stále ve znamení české kultury, a muzeum „Rakouské národní a slovenského muzea a knihovny, je hlavní turistickou atrakcí.

Ve městě se nachází na řece Cedar řeka, 32 kilometrů severně od Iowa City. Řeka je malý ostrov Mays Ostrov – kde se nachází město je majestátní radnice, soudní budova a věznice.

Jiné turistické atrakce ve městě je „Cedar Rapids Muzeum umění“ – založena v roce 1905, má velkou sbírku Grant Wood, který byl z města. Také „Afican Americké muzeum v Iowě“ stojí za návštěvu – kde se můžete dozvědět o afro-americké dědictví a kultury výstavu fotografií a artefaktů.

Je také dobré nákupy v centru, stejně jako restaurace a noční život místech. Město má také bruslení „Ice Arena“, parků a zelených ploch a golfových hřišť v okolí.

Města letiště –   The Eastern Iowa letiště, která se nachází 10 mil jižně od centra města.