Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Seattle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Seattle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Seattle miniguide

Autopůjčovna Seattle

Půjčovna Aut Seattle

Seattle je největší město ve státě Washington, jak – na rozdíl od hlavního města USA Washingtonu DC (který se nachází na východním pobřeží) – je v severozápadním rohu Ameriky.Seattle má 573.000 obyvatel (2005), a je – s jeho umístěním mezi fjord Puget Sound a Lake Washington – je obklopený vodou na několika stranách.

Seattle je nejslavnější orientační bod a nejvyšší budova je 184 m vysoká věž, Space Needle, postavený pro Světovou výstavu v roce 1962. Na vrcholu věže je otáčivé restauraci, ze tady máte impozantní výhled na město – a lze také vidět 4395 m vysokého sněhu-limitován sopka Mt. Rainier, 87 km jihovýchodně od centra města.Vzdálenost mezi Seattle centrum v centrální centra města a Space Needle je 1,5 km, a superrychlé jednokolejka (ettspors-path) přidává zpět úsek po dobu 90 sekund.

Další hlavní atrakce v Pike Place Market Seattlu, kde si můžete koupit vše od čerstvé ryby do řemesla, a tam, kde jsou davy lidí.

V opačném případě je Seattle se nachází v oblasti s dech beroucí scenérie, a tam být množství různých aktivit výlety v okolí – včetně na Mt. Rainier, který je centrem jedné z největších státních Washingtonu národní parky. Jiné populární aktivity v oblasti Seattlu patří turistika a rafting.

Letiště Seattle-Tacoma mezinárodní letiště se nachází jižně od města samotného.

Čeština