Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Milwaukee Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Milwaukee Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Milwaukee Letiště miniguide

Autopůjčovna Milwaukee Letiště
Půjčovna Aut Milwaukee Letiště – Foto: © Shawn Fynn

(Milwaukee), General Mitchell International (MKE) se nachází 8 km jižně od Milwaukee ve Spojených státech. Je zde dobré autobusové spojení mezi letištěm a Milwaukee.Auto společnosti sídlící na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

7.956.968 cestujících navštívil Milwaukee letiště v roce 2008. Na letiště je ředitelství Midwest Airlines, AirTran Airways a nákladní běžci Express.  Milwaukee letiště je podáváno celkem 11 různých letecké společnosti létající do asi 40 různých destinací ve Spojených státech. Na letiště je pojmenované po generál Billy Mitchell často považován za US letectvo hrdina, je velmi důležité pro vojenské operace. Milwaukee letiště má dobrý výběr barů, kaváren a restaurací. To má několik obchodů, včetně obchod Harley Davidson a jeden pro použité knihy. Ostatní zařízení patří banka, pošta, obchodní centrum, rodina / baby room a hřiště pro děti. Neexistuje žádný hotel na letiště, nejbližší je v hotelu Clarion Airport.