Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Long Beach

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Long Beach zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Long Beach miniguide

Autopůjčovna Long Beach
Půjčovna Aut Long Beach

Long Beach je město ve státě Kalifornie, a je umístěn v U. S. pobřeží Tichého oceánu. Ve městě je asi. 35 km jižně od Los Angeles, a má 470.000 obyvatel (2008).Long Beach je jedním z největších světových přístavů a je také známý pro jeho ropný průmysl.

Město má velké cestovní ruch, s 5 milionů návštěvníků ročně. To je možná v první řadě, jeho příjemné klima, nádherné písčité pláže a dobré koupání, které přitahují většinu rekreantů zde.

Na lodi Queen Mary, je hlavní turistickou atrakcí, která stála u přístavu od roku 1969 av současné době se nachází námořní muzeum. Long Beach muzeum umění je také stojí za návštěvu – muzeum, se nachází na kopci – s krásným výhledem na Pacifik. Muzeum má i trvalé a dočasné výstavy ze strany evropských a amerických umělců.

V opačném případě Long Beach nabízí návštěvníkům skvělé nákupy v módních buticích, rušný noční život s restaurací, hospod a noční kluby, golfová hřiště, akvária a umělecké galerie.

Slavný Disneyland (ve městě Anaheim) je jen půl hodiny jízdy od Long Beach.

Města letiště – letiště Long Beach – nachází 8 km severně od centra města.