Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Medinah

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Medinah zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Medinah miniguide

Autopůjčovna Medinah
Půjčovna Aut Medinah

Medinah má centrální polohu v západní části Saúdské Arábie. Město se nachází v bujné oázy asi 180 km východně od Rudého moře a znamená „město proroka.“ V roce 622 nl Kr. Prorok Muhammad utekl do Medinah poté, co byl vykázán z Mekky, která se nachází cca. 330 km jižně od Medinah. Dnes, město má populaci přibližně 1,3 milionu (2007).

Medinah je druhé nejsvatější město islámu po Mekce v roce a Prorok Muhammad byl pohřben tady, což umožňuje poutníků na jejich cestě do Mekky přidat návštěvu Medinah. Hrob proroka a jeho dcera Fatima, Prorokova mešita krásná mešita je nejznámější stavbou ve městě. Existuje mnoho náboženských míst v Medinah, že pouze muslimové mohou navštívit, například Masjid Quba, která byla první mešita, že Mohamed sám se podílel na budování.

Prince Mohammad Bin Abdul Aziz mezinárodní letiště je čtvrtou nejvytíženější letiště v zemi a nachází se cca. 15 km mimo Medinah.