Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Abu Dhabi Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Abu Dhabi Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Abu Dhabi Letiště miniguide

Abu Dhabi Letiště
Půjčovna Aut Abu Dhabi Letiště

Abu Dhabi Letiště se nachází 32 km východně od Abu Dhabi. Existují autobusy mezi letištěm a Abu Dhabi každou hodinu. Letecká společnost Etihad Airways nabízí bezplatnou dopravu pro své cestující. Kromě několika místních autopůjčovna, jsou Budget, Europcar a Hertz zastoupena na letišti.  V roce 2008, 9.026.000 cestující návštěvě letiště. Působí jako základna pro několik leteckých společností, včetně Abu Dhabi Aviation a Etihad Airways.Letiště má tři terminály a čtvrtý terminál k otevření v roce 2012.  Abu Dhabi letiště má velmi dobré nákupní a bohatý výběr exkluzivních duty-free zboží. K dispozici je také dobrý výběr kaváren a restaurací, bankomaty, lékárny a zdravotní péče.   Abu Dhabi Airport Hotel se nachází v Terminálu 1 V hotelu je obchodní centrum.