Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Abu Dhabi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Abu Dhabi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Abu Dhabi miniguide

Autopůjčovna Abu Dhabi
Půjčovna Aut Abu Dhabi

Abu Dhabi je hlavním a druhým největším městem Spojených arabských emirátů, která hraničí Saúdská Arábie na západ.Město je také hlavním městem jedné ze sedmi emirátů v zemi, Abu Dhabi, který je největší emirát v zemi. Abu Dhabi hranice s výhledem na Arabský záliv a nachází se na severní straně v zemi, kde země začíná zase do bodu. Obyvatel města bylo asi 860 000 v roce 2006.

Abu Dhabi je považována za nejbohatší město a 26. nejdražší město na světě, která vychází z mimo jiné ropné společnosti a cestovní ruch. Hranice města několik zábavních parků a zoologických zahrad jako Hili Fun City a Al Ain Zoo. Jeden z nejkrásnějších mešit Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan mešita by měla být navštívena, a uspořádal turné několik dní v týdnu.

Abu Dhabi International Airport se nachází přibližně 30 kilometrů od centra města.Na letiště je druhé největší v zemi s devíti miliony cestujících v roce 2008.