Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Liverpool

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Liverpool zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Liverpool miniguide

Autopůjčovna Liverpool
Půjčovna Aut Liverpool

Liverpool je jedním z největších měst a nachází se na západním pobřeží severní Anglie. Město leží na sever od hranice s Walesu, v hrabství Lancashire volal. Na místě je centrální, jen u ústí řeky Mersey v Irském moři a byl dlouho ve Velké Británii je největší přístav, ale prohrál zápas v roce 1960. Populace byla měřena v roce 2008 na téměř 470 000

Liverpool má co nabídnout, staré i moderní. Poprvé je město uvedeno v roce 1191 a zejména v přístavu je jedna velká muzea. Stavby, které Cunard, Port Liverpool a St Georgeova chodba by měla být přijata na návštěvě pochopit něco o historii Liverpoolu a unikátní architekturou. Členové Beatles byli z Liverpoolu a zde si můžete setkat s několika výlety do Beatles Magical Mystery Tour, navíc do muzea Beatles Story.

Liverpool John Lennon Airport se nachází cca. 12 km mimo centrum města a je pojmenována po Beatle a mírový aktivista, který byl zastřelen v roce 1980.