Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Liverpool John Lennon Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Liverpool John Lennon Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Liverpool John Lennon Letiště miniguide

Autopůjčovna Liverpool John Lennon Letiště
Půjčovna Aut Liverpool John Lennon Letiště

Liverpool John Lennon Airport (LPL) se nachází 12 km jihovýchodně od Liverpoolu. Tam jsou pravidelné autobusy mezi Liverpool a letiště, a od vlakového nádraží v Liverpool může dostat do většiny destinací v Anglii. Pět společností nabízí pronájem aut.  Do roku 2007 tam byl největší letiště v Evropě, s nejrychlejší růst od 875.000 cestujících, v roce 1998 na zhruba 5,5 milionu v roce 2007.V roce 2008 se používá 5,33 milionu cestujících na letišti. Nejrušnějších tras (2008), MalagaDublinAlicanteAmsterdamu a Palma de Mallorca. Od letiště pojmenované po legendě John Lennon v roce 2002, letiště investoval těžce v umění. Několik výstav se s životem John Lennon a práci.  Liverpool má dobrý výběr bezcelního, lékáren a dalších obchodů a 12 různých restaurací. Mezi zajímavosti je možnost pronájmu konferenční místnosti a modlitební místnost, bezdrátové připojení na internet k dispozici za poplatek. Hampton by Hilton s 160 pokoji se nachází v blízkosti letiště.