Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Benátky Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Benátky Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Benátky Letiště miniguide

Autopůjčovna Benátky Letiště
Půjčovna Aut Benátky Letiště

Benátky Marco Polo Airport (VCE) se nachází 8 km severně od Benátek. Existují autobusy mezi letištěm a Benátky, který je napojen na železniční stanici ve městě.Společnost nabízí Alilaguna loď od mola na letiště do centra Benátek. Autopůjčovna společnosti Auto Europe, Avis, Europcar, Easycar, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty Car Rental, Targa Pronájem, Itálie autem, a Travelcar Locauto zájmu jsou všechny přítomné na letišti.

V roce 2009, 6.717.600 cestující navštívil Benátky Marco Polo letiště. Prošla několika rekonstrukcích a v roce 2002 otevřela nový terminál v skvělého designu. Tam je další, menší letiště v blízkosti Benátky, Treviso používají nízkonákladových leteckých společností.

Je to dobrý výběr obchodů, několik specialistů na místní produkty, u Benátek letiště Marco Polo. Bary, kavárny a restaurace tam je také mnoho, obzvláště mnoho kaváren, které nabízejí italské espresso nebo cappuccino. Mezi zařízení je modlitební místnost, business centrum, bezdrátový internet, bankovnictví, masážní studio a wellness.