Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Milán Malpensa Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Milán Malpensa Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Milán Malpensa Letiště miniguide

Autopůjčovna Milán Malpensa Letiště
Půjčovna Aut Milán Malpensa Letiště

Milan Malpensa Airport (MPX) se nachází asi 40 km od Milána a je největší ze tří letišť poblíž Milána.Je možné se dostat na az letiště vlakem a autobusem. Tam je asi 14 různých autopůjčovny na letišti, včetně Avis, Europcar, Budget, Hertz a Maggiore. V roce 2007 23.800.000 cestujících navštívil Milan Malpensa letiště.To má dva terminály, které jsou poměrně daleko od sebe (Malpensa T1 a T2-Malpensa West-sever).T1 se používá pro pravidelné lety zatímco T2 na charterovou výlety a cestování s nízkými náklady. Každých dvacet minut je kyvadlový autobus mezi terminály. To je hlavní základnou pro, mimo jiné, Air Italy, Air One a EasyJet.  Je to dobrý výběr z obou italských módních obchodů a kaváren, barů a restaurací na letišti Malpensa, Milán, ale cenová hladina je známo, že relativně vysoká. Mezi zařízení, je internet, business centrum, lékařské centrum a bank. Nejbližší hotel, Hotel Villa Malpensa, který se nachází 500 m od letiště.