Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kodaň Kastrup Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kodaň Kastrup Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kodaň Kastrup Letiště miniguide

Autopůjčovna Kodaň Kastrup Letiště
Půjčovna Aut Kodaň Kastrup Letiště

Kodaň Kastrup Airport (CPH) je největší leteckou zahrady v severských zemích a 17 největší v Evropě. To je lokalizoval osm kilometrů jižně od Kodaňě a 24 km od Malmöve Švédsku na druhé straně Øresund most.Nejjednodušší způsob, jak se dostat do centra Kodaňě je přes podchod od terminálu tři. Tam jsou také pravidelné autobusové linky. Osmi různých půjčovny aut, většina z nich v terminálu tři, nabízí pronájem auta.  19.715.451 cestující navštívit letiště v roce 2009. Kastrup se skládá ze tří terminálů. Poslední, Terminál 3 byl postaven v roce 1999 a dokončena je primární terminál do SAS. Kastrup je jedním ze tří hlavních základen pro SAS, tak i pro Norwegian Air Shuttle, Sterling a norském transvia.com. Od Kastrup, podívejte se na 130 mezinárodních destinací.  Na letiště má velmi dobrý výběr obchodů, zejména módní obchody, stejně jako doplňky. Existuje více než 20 různých kaváren a restaurací. Nově postavený Hilton Cophenhagen Airport Hotel je přímo napojen na tři terminály na které se vztahuje čas.