Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dánsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dánsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dánsko miniguide

Autopůjčovna Dánsko
Půjčovna Aut Dánsko

Dánsko se nachází v severní Evropě, a které spadají do zeměpisné oblasti Skandinávie (které zahrnuje země: Dánsko, Norsko a Švédsko ).Země má 5,5 milionu obyvatel (2009), a sestává z Jutského poloostrova a 443 menších ostrovů – z toho Zélandu a Funen je největší. Dánsko hranice Německa na jihu a pobřežní linie na severní Skagerrak, Kattegat a Baltského moře na východě a Severní moře na západě.Země má trajektové spojení do Norska, ŠvédskaAngliePolska a Německa.

Faerské ostrovy (souostroví, které leží severně od Skotska ) a Grónsko (největší ostrov, který leží geograficky v Severní Americe) také patří k Dánsku.

Dánsko je krajina je charakteristická nížinami s kopci, mucká (vápencové útesy) a duny (písek banky). Nejvyšším bodem je Møllehøj – a je 170 m.

Země má přímořské podnebí, s větrné zimy a chladná léta.

Hlavní město Kodaň se nachází na ostrově Zélandu, a má přibližně 520.000 obyvatel, v centru města (2010). Máte-li obsahovat celou metropolitní oblast, populace roste na téměř 1,2 milionu. Z Sealand je mostem k Švédska. Kodaň je moderní město s mnoha atrakcemi a památky, velké nákupy a noční život pestrý.

Jiná hlavní města v Dánsku je Aarhus, Odense, Aalborg, Esbjerg, Randers a Kolding.

V zemi je nejvíce populární turistická atrakce jsou volně žijících živočichů a zábavní parky, muzea, hrady krásná, historická místa Viking, dlouhé písečné pláže a každoroční hudební festivaly.

Dánsko je hlavní mezinárodní letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup, který se nachází 8 km jižně od hlavního města.

Nabízíme široký sortiment půjčovna aut z rozpočtu auta luxusní vozy, kabriolety a 4-hjulstrekkere na většině míst v Dánsku. Půjčovna aut v Dánsku nebyla nikdy levnější.Zkuste vyhledávač k vyhledání levných autopůjčovna v Dánsku.