Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Silkeborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Silkeborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Silkeborg miniguide

Autopůjčovna Silkeborg
Půjčovna Aut Silkeborg

Silkeborg se nachází v kraji Midtjylland – v jedné z Dánska nejrůznějších krajinných oblastí.Kolem města -, který má 41.979 obyvatel (2009) – jedná se o kopcovitý terén s zalesněné kopce a malé, malebné rybníky.

Jeden z nejvyšších bodů Dánska – Himmelbjerget (147 m) – je blízko, a výlet do starého parníku „Hjejle“ na Silkeborgsøerne je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí.

Mnoho z jiných míst vykazují známky Silkeborg je město umění. Je třeba v první řadě Silkeborg Art Museum a Kunstcenteret Silkeborg Bad zmínil. Nebo můžete navštívit  Silkeborg muzea, kde mimo jiné, mohou setkat s jedním z nejslavnějších v Evropě „-mumie mechem“ – Tollundmanden, který žil 300 až 400 př. nlKr. Také Jysk Automobile Museum může být rozhodně stojí za návštěvu a budete cestovat s dětmi, návštěva centra zkušenost: „Dej to plyn Palads“ lze jen stěží očekávat.

Nejbližší letiště je letiště Karup, který se nachází 33 km od Silkeborg – ale také letiště Billund a Aarhus letiště je v rozumné vzdálenosti (respektive 68 a 86 km).