Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Karup Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Karup Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Karup Letiště miniguide

Autopůjčovna Karup Letiště
Půjčovna Aut Karup Letiště

Letiště Karup (KRP), která se nachází mezi městy Herning a Viborg. Je jich tam 24, 5 km od Herning a 31,5 na Viborg. Tam jsou pravidelné raketoplány do obou měst.Tři frimaer na letišti nabízí pronájem automobilů. Karup letiště je pátou největší v Dánsku. Karup letiště bylo otevřeno v roce 1965. V roce 2008 197.258 cestujících navštívil letiště. Na letišti v současné době má 14 letů denně provozované Cimber a Sterling.Nejpopulárnější cestou do az Kodaňě několikrát denně. Zařízení na Karup letiště je osvobozeny od daně, bistro, a čtyři zasedací místnosti, které lze pronajmout přes bistro. Letiště je známo, že mají dobrý výběr moderního umění. Nejbližší hotely se nachází asi 20 km od letiště v Herningu.