Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Herning

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Herning zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Herning miniguide

Autopůjčovna Herning
Půjčovna Aut Herning

Herning – s 45.470 obyvatel (2009) – se nachází v kraji Midtjylland. Geografické poloze je město důležitým dopravním uzlem, s několika z Jutského poloostrova hlavních silnicích setkat.

Herning Největší atrakcí je zřejmě Herningsholm zámeček z roku 1579. To je také Blichermuseet, které dokumenty slavného básníka Steen Steensen Blichers (1782-1848) život a dílo. Tam je také několik muzeí ve městě: Herning muzeum, Muzeum umění a Herning dánské Muzeum fotografie.Jednotlivých lokalit zaměřené na děti, je zmíněna zábavní centrum města pavián a Zoo Jutsko Park Zoo (asi 12 kilometrů západně od centra města).

Herning Letiště se nachází 5 km severovýchodně od města, ale nebylo plánované. To je, nicméně, dvě rušné letiště v rozumné vzdálenosti: Karup Airport (25 km od Herning na Viborg), který je částečně pravidelné spojení s Kodaň – a 54 km od Herning v Dánsku je druhým největším letištěm v: letiště Billund.