Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aabenraa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aabenraa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aabenraa miniguide

Autopůjčovna Aabenraa
Půjčovna Aut Aabenraa

Aabenraa (nebo Aabenraa) se nachází v regionu Jižní Dánsko, a je obecní hranice proti Německu na jihu.Město má 16.042 obyvatel (2009), a je primárně známý pro největší a nejdůležitější přístav jižního Jutska je – s významnou námořní dopravy a přístavních průmyslových odvětví.

Aabenraa nabízí skvělé architektury z různých epoch a populární atrakce včetně kostel Sv. Mikuláše – postaven v letech 1250 – 1260 a Brundlund hrad z 1400s, která dnes slouží jako muzeum umění. Jiné atrakce jsou námořní muzeum a Staré pošty farma z roku 1758 – s krásnou „paní Beyer mít“. Město také má mnoho krásných soch a památníků, a antické památky a zříceniny – včetně Hærulfstenen.

Existují dobré koupání v létě spolu Aabenraa 100 km dlouhé pobřeží. – S malebnými zátokami. Kromě toho mohou turisté těšit na webu přírodních a volnočasových aktivit, jako jsou. rybaření, cyklistika, tenis, jízda na koni a golf.  V centru Aabenraa, tam je dobré nakupovat v jednom z země nejdelší pěší nákupní ulice (1,2 mil) – s mnoha okouzlující trávník a malých specializovaných obchodů.

Nejbližší letiště je Sønderborg Airport, která se nachází cca. 25 km od centra Aabenraa