Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hillerød

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hillerød zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hillerød miniguide

Autopůjčovna Hillerød
Půjčovna Aut Hillerød

Hillerød (29.683 obyvatel v roce 2009) se nachází severně od Zélandu a je správním centrem regionu hlavního města. Město má historický základ ve středověké vesnice se stejným názvem, který později vyrostl kolem hradu Frederiksborg – impozantní budova z roku 1560.

Frederiksborg hradu s hradní kostel je stále hlavním lákadlem, a je zde také historie Národního muzea samotného. Zámek Frederiksborg je považován za jednoho z 10 Dánska největších turistických atrakcí. Také Frederiksborg zámecké zahradě, kde se nachází Muzeum Hillerød, je populární turistickou destinací. Další populární atrakce je Æbelholt zřícenin kláštera – leží 5 kilometrů západně od města Hillerød. Období ve středověku, to byl největší augustiniánů.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup.