Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kolding

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kolding zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kolding miniguide

Autopůjčovna Kolding
Půjčovna Aut Kolding

Kolding je přístavní město se nachází na Kolding fjordu v regionu Jižní Dánsko – na východním pobřeží Jutského poloostrova.Město je důležitým dopravním, obchodním a průmyslovým centrem s počtem obyvatel cca. 55.000.   Kolding více populární památek a zajímavostí, včetně bývalý královský palác Koldinghus – který byl postaven v 1200s. Dnes je hrad obnoven a slouží jako muzeum.

Chrám svatého Mikuláše z 1200s je také hojně navštěvovanou atrakcí. Kostel je postaven z kamene a je jedním z nejstarších v Dánsku. Milovníci umění by měla vzít na výlet do města moderní muzeum umění Trapholt. Jinak Zeměpisné musí být rozhodně stojí za návštěvu – 12 ha velká botanická zahrada.

Kolding jinak může nabídnout skvělé kulisy a příjemné pláže. Pro milovníky nakupování, město je největší noviny Jyllands Mall se 120 obchody a restauracemi. Kromě toho, kino centrum.

Nejbližší letiště je letiště Billund, který se nachází 41 km severně od Kolding.