Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Farum

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Farum zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Farum miniguide

Autopůjčovna Farum
Půjčovna Aut Farum

Farum je malé město v Furesø obce na Zélandu (přibližně 18.500 obyvatel v roce 2009) – asi 20 km severozápadně od Kodaňě. Administrativně, město patří k regionu hlavního města. Farum je nejprve zmínil se historický pramen od 1370

Město má krásnou polohu – na půli cesty mezi rybníky a Farum SO Furesø, a to jak na západ a na východ od města je populární park oblastech. Na západě, Farum Přírodní park, zatímco na východě, v oblasti Stavnsholtkilen.

Farum hlavní památky jsou Kumbelhaven a sochařství Park – oba se nachází v centru. Kumbelhaven byl vytvořen multi-umělec Piet Hein, který pod pseudonymem Kumbel stal se slavný jeho krátké, jemné básně – „gruk“. Na zahradě je více vlastní skultpturer Piet Hein – zatímco socha park je navržen tak, kolem osmi sochami mezinárodních sochařů.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup.