Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skive

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skive zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skive miniguide

Autopůjčovna Skive
Půjčovna Aut Skive

Skive (20.686 obyvatel v roce 2009) se nachází v kraji Midtjylland – konkrétně Salling poloostrova, kde se vlévá do Karup Å Limfjord.

Ačkoli většina z disku centrum se skládá z budov od pozdního 1800s a začátkem 1900s, město očekává jeho historii zpátky do středověku. Původní středověké architektury je v současné době zastoupeny na zámku krab Holm (jako domov pro lidové vysoké školy) a Vor Lady církev – oba který patří mezi hlavní atrakce disky.

Blízkost Limfjord a Karup K tomu, že město má investoval těžce v lákání turistů, kteří mají plachtění a rybaření. Je také dobré možnosti pro koupání nedaleko od centra města. Můžete jinak vzít na trajekt do idylického Limfjordsøya Fur (přechod trvá jen pár minut), kde můžete studovat zkameněliny, vzrušující zážitek řemesla – nebo prostě jen relaxovat.

Nejbližší letiště je letiště Karup, 30 km jižně od disku – zatímco vzdálenost do Aalborg Letiště je 78 km.