Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aalborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aalborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aalborg miniguide

Autopůjčovna Aalborg
Půjčovna Aut Aalborg

Aalborg, který má 123.432 obyvatel (2010), se nachází u Limfjord – a je správním střediskem kraje Severní Jutsko v Dánsku. .Ve velké obci Aalborg, který nastal po sloučení obcí v roce 2007, je domovem pro téměř 200.000 lidí. Aalborg centrum se nachází na jižním břehu Limfjord, zatímco menší města Nørre Sundby (která je dnes součástí Aalborg), který se nachází na severním břehu.

Aalborg získal práva města v 1342, ale ve skutečnosti existovala od roku 1000 je.

Paměť od města rané historie jsou stále Lindholm Høje (severně od Limfjord), kde najdete jak hrob mohyly z doby železné a Viking časů. Jinak, řadu historických památek v centru Aalborg. Nejznámější z nich je Aalborghus Slot (uvedené v 1500), Aalborg Kloster / Helligaandsklosteret (od 1400 je) a Budolfi Church / Aalborg katedrála (hlavně postaven v 1400s, ale tam, kde nejstarší části jsou z 1100s). Je třeba rovněž nádherné Jens Bang je Kamenný dům (postaven v roce 1624), polovina-roubený dům Jens Olufsen statek (také od 1600) a konzervované 1700-století prostředí v malé uličce Hjelmerstald.

Turistické atrakce nedávného data, je 55 metrů vysoká věž Aalborg (tam, kde strop má nádherný výhled na město) a Utzon Center (moderní kultury a vědy s důrazem na vztah mezi architekturou, umění a designu). Umění zážitky mohou také dostat do Severní Jutsko Art Museum. Pro rodiny s dětmi, se doporučuje návštěva Karolinelund Tivoliland nebo Aalborg Zoo.

Jinak, Aalborg město s aktivní noční život, kde Virgin Ane Gade historicky zaujímá zvláštní postavení.

Aalborg letiště se nachází na severní straně Limfjord – 6 kilometrů severozápadně od centra města.