Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Torshavn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Torshavn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Torshavn miniguide

Autopůjčovna Torshavn
Půjčovna Aut Torshavn

Tórshavn je hlavním městem Faerských ostrovů souostroví, který se nachází v Atlantiku mezi SkotskemIslandem a Norskem.Faerské ostrovy jsou formálně součástíDánska, ale má od roku 1948 měl vnitřní samospráva.Souostroví má dva úřední jazyky: Faerských ostrovů a dánština.

Město Tórshavn, který byl založen v roce 825 rok norských osadníků, má 12.345 obyvatel (2007), zatímco počet obyvatel obce Tórshavn je cca. 20.000. Faerské ostrovy se skládá z 18 velkých a malých ostrovů, Tórshavn se nachází na největším z nich – Streymoy.

Ve starém městě věcí Anes, existuje několik přežívající stavby od 1500 – 1600 a to – to vše s trávou na střeše. Jinak, kulturní Nordic House od atrakce Tórshavn. Byl postaven v roce 1983 a má zajímavou architekturu skla a oceli – ale s tradičním trávy střechou. Další památky: Lista Savn Føroya (Faerské ostrovy Art Museum) a Føroya Historické Minnie Savn (Faerské Národní muzeum).

Faerských ostrovů je jediné letiště na ostrově Vágar Floghavn Vágar. V opačném případě trajektové spojení z Tórshavn do Hanstholm a Esbjerg v DánskuBergen v Norsku, Scrabster v Skotsku a Seydisfjordur v Islandu.