Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nakskov

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nakskov zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nakskov miniguide

Autopůjčovna Nakskov
Půjčovna Aut Nakskov

Nakskov je město s 13.886 obyvateli (2009), který se nachází na Nakskov fjordu na západním pobřeží jižního ostrova Lolland dánský – Region Sjælland. Vzdálenost doKodaňě je. 160 km.

Město má dlouhou historii a byl od roku 1266 obchodování s právy Příběh je přítomna na mnoha místech ve městě, kde je mnoho starých, dobře-choval budovách podél úzkých, malebné uličky. Nejoblíbenější památky jsou také architektonické umění: skt. Nikolai církve od 1200s, Queen Pakhus od roku 1600, Stará lékárna od 1645 (s barokní fasádou rozšíření 1777) a obchodník hospodářství Theis farma z roku 1786.

Také tam je několik muzeí ve městě – hlavně dánské Cukr muzeum, U-Boat Muzeum a U359 Nakskov Skibs a Søfartsmuseum.

Existuje trajektové spojení na sousední ostrov Langeland – a od Rødbyhavn (30 km západně od Nakskov) na Puttgarden v Německu. Nejbližší letiště je Lolland-Falster letišti mezi Rodby a Holeby (4 km severně od Rødbyhavn).