Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hirtshals

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hirtshals zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hirtshals miniguide

Autopůjčovna Hirtshals
Půjčovna Aut Hirtshals

Malém městečku Hirtshals, s jeho 6310 obyvateli (2009), který se nachází severně od Vendsyssel – konkrétně v obci Hjørring v regionu Nordjylland. Jedná se o poměrně mladé město, které rostly v první polovině 1900s kolem nově přidané rybaření a trajekt. Je to stále v první řadě jako rybaření a ferjeby Hirtshals je známo.

Město je hlavní turistickou atrakcí je Oceanarium Nordsøen (dříve Nordsømuseet) – V severní Evropě je největší akvárium. Tam jsou mezi 2000 a 3000 domácích i exotických ryb, které mohou rozpustilost v celkové výši 4,5 milionů litrů vody. Kromě toho mohou návštěvníci zažít každodenní krmení tuleňů a hračky v samostatném selarium.

Velké trajekty pro automobily jezdí denně mezi Hirtshals a jižní norská města Kristiansand a Larvik (nad zkušeností asi 3,5 hodiny).Během letní sezóny je také loď na Kristiansand (2t. 15 min.). Také mezi Hirtshals a západ-norské města Stavanger a Bergen je trajektové spojení.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Aalborg, cca. 60 km jižně od Hirtshals