Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Larvik

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Larvik zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Larvik miniguide

Larvik
Půjčovna Aut Larvik

Pobřežního města Larvik (23.600 obyvatel v roce 2007) se nachází v jihovýchodní Norsko od Larviksfjord (která se vlévá do Skagerraku), a patří do kraje Vestfold.Larvik  byl objednán v roce 1671, a hlavní zaměstnání bylo v době, kdy obchod s dřevem, stavba lodí a námořní dopravy.Později v roce 1930 bylo město univerzální průmyslový růst.

Z přístavu bilfergeforbindelse Larvik do Hirtshals v Dánsku, a E18 také projde severně od centra.

Nejstarších budov se nachází v Tollerodden – a zde je několik historických turistických atrakcí. Mezi nejnavštěvovanější kostel Larvik z roku 1677, Larvik nemocnice z r. 1762 a staré celnice z let 1712 – kde dnes sídlí městské muzeum námořní. Tato oblast je také krásný zámek v barokním slohu z roku 1674.

Jiné turistické atrakce ve městě Larvik muzeum – vlastivědné muzeum s exponáty o městě je námořní a průmyslové historie, Beechwood – rekreační oblast s velkou pěší stezky, park s Fritzøe Fritzøehus – což je zámek od 1860s.

Larvik je jinak velký letní letovisko, s kameny a pláže, kempy a přístavy, které se hemží småbåtliv. Larvik má také pěkný obchodní čtvrti s obchody, kavárnami a restauracemi.

Nejbližší letiště je Sandefjord – Torp, který se nachází 22 km severovýchodně od Larvik.