Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sandefjord Torp Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sandefjord Torp Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sandefjord Torp Letiště miniguide

Autopůjčovna Sandefjord Torp Letiště
Půjčovna Aut Sandefjord Torp Letiště

Sandefjord Torp Letiště (TRF) se nachází 7,5 km severovýchodně od Osla a asi 110 km jihozápadně od Osla. Existují autobusy mezi letištěm jak Stockholmu a Oslu, a tam je vlaková stanice jen pár kilometrů od letiště, které je spojeno s shuttle bus.Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Avis, Hertz, Budget, Europcar a vaří jídla národní.

V roce 2008 navštívil 1.572.942 cestujících Sandefjord Torp letiště.Ze Stockholmu, cesta do asi 25 různých evropských destinací a 5 národních. Na letiště je primárně slouží k low-cost společnosti, Ryanair a je společností, která létá do většiny destinací z letiště.

Sandefjord Torp Letiště má čtyři různé bary, kavárny a bary, duty free a knihkupectví. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, zasedací místnost a ATM. Nejbližší hotel je asi 3 km od letiště.