Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sandefjord

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sandefjord zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sandefjord miniguide

Sandefjord
Půjčovna Aut Sandefjord

Města Sandefjord (40.600 obyvatel v roce 2008) se nachází v kraji Vestfold v jižním Norsku – Oslo fjordu. Město získalo městská práva v roce 1845, a hlavní obživy města v té době, lodní a lov velryb. Dnes, Oslo je ještě přístav, ale lov velryb je nahrazen průmyslu a obchodu. Z přístavu města je trajektové spojení na Strömstad ve Švédsku.

Stockholm je možná nejlépe známý pro bytí letní show, a mezi poloostrovy Spojenými Island a West Island jsou 146 km dlouhé pobřeží s krásnými plážemi, kajutami a táboření oblastí.

Město je bohaté na vzpomínky na Viking věku a doby bronzové. Hlavní turistickou atrakcí je Park Památky Gokstadhaugen – tam, kde loď byla Gokstad vyhlouben v 1880 (a to je nyní na displeji u Viking lodní muzeum v Oslu ).

Mezi další zajímavosti patří v Oslo Camping kaple otevřena v roce 2004 (a možná v Evropě pouze plovoucí kostel), Bjerg ulici (jedna z nejstarších dochovaných obytných oblastech – s bílou-maloval idylické dřevěný dům od začátku roku 1800), vodní park – se sochou „Poseidon“ se velrybářské muzeum a velrybářské Monument z roku 1950 (které jsou uvedeny na nábřeží).

Sandefjord – Torp se nachází 10,4 km severně od centra.