Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vordingborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vordingborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vordingborg miniguide

Autopůjčovna Vordingborg
Půjčovna Aut Vordingborg

Vordingborg je malé město s 9282 obyvateli (2009) v oblasti Sjælland – konkrétně na Masnedsund Sydsjælland. Město má most připojení k Masnedsø a přes most na velmocí Falster.

Starého trajektu Vordingborg město mělo jeho rozkvětu ve středověku, kdy některé z dánských králů pravidelně zde žili. Města je nejslavnější atrakcí je také ruiny staré Vordingborg Slot z 1364 Co zbylo z této budovy dnes Gåsetårnet – což je také Vordingborg památkou. Na původní paláce je zde také hojně navštěvované historické botanická zahrada. Také zjistíte, Dánska Borg Center (dříve Sydsjællands muzeum) zde – v dva napůl-roubené domy, jeden z 1700s, a jiný od roku 1800.

Dnes Vordingborg je jinak příjemné městečko s intimní atmosférou v centru města – a na obou stranách města je v pořádku a oblíbené pláže. Dokonce i slavné vápencové útesy na ostrově Mon – známý jako Mons Klint – musí být považována za jednu z atrakcí. Jsou jistě v okolí. 40 km východně od města, ale do Vordingborg obecní hranice.

Nejbližší letiště – Kodaň letiště Kastrup – se nachází 100 kilometrů severovýchodně od Vordingborg