Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Randers

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Randers zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Randers miniguide

Autopůjčovna Randers
Půjčovna Aut Randers

Randers je město ve východní části Jutského poloostrova, které patří k Region Midtjylland, a má asi. 60.000 obyvatel (2009). Randers se nachází 35 km severně odAarhus, a je důležitým dopravním uzlem pro sever-jih a tras.

Hlavní turistickou atrakcí v tomto městě je Randers Regnskov – Severní Evropa je největší umělá deštného pralesa, se 350 různých druhů rostlin a 175 druhů zvířat. K dispozici je také slangeterrarium a velké akvárium. Mezi další zajímavosti patří Kulturní muzeum – dokumentující Randers ‚historie od starověku až po současnost, a Randers Art Museum – která má v zemi nejširší sbírka dánských umění. Kromě toho doporučujeme návštěvu Claus Holm hradu z roku 1690. Na zámku se nachází 12 km jihovýchodně od Randers a je otevřený pro veřejnost v létě. Krásný zámecký park v barokním stylu s fontánami a cesty jsou také atrakcí samo o sobě.

Nejbližší letiště je letiště Aarhus, což je 4 největší v Dánsku. Existují dobré autobusové spojení z Randers na letiště, doba jízdy je cca. 1 hodinu.