Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Aarhus

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Aarhus zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Aarhus miniguide

Autopůjčovna Aarhus
Půjčovna Aut Aarhus

Aarhus je v Dánsku druhé největší město – a největší v Jutsku.Populace města je asi sám. 240000 (2009) – zatímco Aarhus obec má celkem populaci jen přes 300,000.Město leží v Aarhusu Bay na východním pobřeží Jutského poloostrova a je hospodářským a správním centrem regionu Midtjylland. Aarhus získal práva města v 1441, ale jeho historie sahá až do dob Vikingů.

Město má celou řadu noční život a oblíbené nákupní oblasti – a mezi mnoho památek mohou zahrnovat následující: Open-Air Museum Staré Město (kde můžete zkušeností dánské město-jako zpátky do 1500s), Moesgård prehistorické muzeum (včetně slavné, více než 2000 let starý „Grauballe-Mandé“), ARoS Aarhus Art Museum a Marselisborg hradu (královské rodiny letní sídlo).Pro děti bude zřejmě Tivoli Friheden a zvířat Haven k vrcholům.

Aarhus letiště se nachází v předměstí Tirstrup, trochu severně od města